Słuchawki do 300 zł

Słuchawki to dziś niezbędne wyposażenie każdego melomana. Dzięki nim muzyki ulubionej muzyki możemy słuchać w każdym momencie, nie tylko wtedy gdy jesteśmy w domu lub jedziemy własnym samochodem. Pomagają nam odizolować się od świata zewnętrznego a innych ludzi nie zmuszają do słuchania naszej ulubionej muzyki. Istnieją oczywiście różne typy słuchawek. Różnią się one nie tylko budową ale też ceną. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć jakie słuchawki będą dla nas najbardziej optymalne oraz jakie słuchawki do 300 zł warto kupić.

Słuchawki douszne

Jest to podstawowy typ słuchawek przeznaczony do mniej wymagającej grupy klientów. Charakteryzują się dość słabym tłumieniem dźwięków z zewnątrz. Nie zakrywają całego ucha tak jak słuchawki nauszne. Jakość dźwięku oczywiście może być zadowalająca w słuchawkach bardziej znanych producentów. Inną wadą tego typu słuchawek jest to, że mogą one wypadać z uszu podczas przemieszczania się. Dlatego nie są zbyt dobrym rozwiązaniem dla użytkowników uprawiających sporty takie jak bieganie czy jazda na rowerze. Problematyczny jest także kabel, który zwyczajnie lubi się skręcać i plątać. Rozplątywanie takiego kabla, zwłaszcza w pośpiechu, może doprowadzić do uszkodzenia słuchawek i samego kabla. Niewątpliwą zaletą takich słuchawek jest ich wielkość. Zmieszczą się niemal wszędzie. Na plus zasługuje także cena. Są zwykle dużo tańsze niż słuchawki nauszne.

Słuchawki nauszne

Można powiedzieć, że słuchawki nauszne to już wyższa półka jeśli chodzi o produkty tego typu. Skierowane są one do bardziej świadomej grupy klientów. Charakteryzują się znakomitą jakością dźwięku, dzięki lepszemu tłumieniu dźwięków dochodzących z zewnątrz. Zakrywają one całe uszy dzięki temu wspaniale wyciszają wszystko dookoła nas. Słuchawki są także wygodne w użyciu. Szczególnie modele bezprzewodowe. Całkowita eliminacja kabli z tego typu urządzeń sprawia, że ich użytkowanie to sama przyjemność. Musimy tylko pamiętać, że kupując słuchawki pozbawione kabli powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na pojemność baterii takim urządzeniu. Droższe modele mają raczej pojemne baterie. W tańszych modelach może to już być problematyczne.

Słuchawki do 300 zł

Jakie więc słuchawki do 300 zł wybrać? Na pewno będą to słuchawki nauszne. Nie warto raczej szukać słuchawek dousznych w tej cenie. Jeśli chodzi o konkretne modele to możemy zainteresować się modelem Kingston HyperX Cloud. Są to słuchawki przewodowe ale charakteryzują się dobra jakością dźwięku. Wazą niecałe 350 gramów. Są idealnie odseparowane od świata zewnętrznego. Innym polecanym modelem jest AKG K240 Studio. Są one lżejsze od HyperX o ponad 100 g i mają nieco dłuższy przewód. Warto także zainteresować się innymi modelami np: Creative Aurana czy różnymi modelami firmy Takstar.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSmartfon 4 cale
Następny artykułCase do telefonu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here