case do telefonu

Posiadacze telefonów komórkowych używają ich nie tylko do wykonywania połączeń telefonicznych. Dziś telefony to prawdziwe centra multimedialne, które służą do przeglądania internetu, oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry oraz do wielu innych czynności. Rośnie także rynek dodatkowych akcesoriów do telefonów, które są chętnie kupowane przez użytkowników. Case do telefonu, słuchawki, szkła hartowane, folie… Istnieje mnóstwo sklepów z tego typu akcesoriami. Postaramy się krótko wszystkie opisać.

Case do telefonu

Inaczej etui, kabura i pokrowiec. Bardzo przydatne dla osób, które dbają o swój telefon i chcą go jak najdłużej używać. Zapobiega uszkodzeniom mechanicznym i różnego rodzaju zadrapaniom. Niestety zwiększa się waga telefonu oraz jego wielkość.

Słuchawki do telefonu

Niezbędne dla każdego melomana. Słuchawki podłączone do telefonu przydają się w każdej sytuacji. Podczas spaceru czy podczas jazdy komunikacją miejską lub pociągiem. Zazwyczaj wszystkie telefony wyposażone są w standardowe wejście mini-jack.

Szkło hartowane

Zabezpiecza wyświetlacz telefonu przed pęknięciami podczas upadku. Dzięki niemu minimalizujemy także ryzyko zadrapania ekranu i powstawania na nim różnego rodzaju rys. Jest to bardzo wytrzymałe i trwałe rozwiązanie.

Folia zabezpieczająca

Podobnie jak wymienione wyżej szkło hartowane zabezpiecza ekran telefonu przed powstawaniem drobnych rysek. Dzięki temu wyświetlacz jest zawsze jak nowy. Niestety folia nie chroni wyświetlacza przed upadkami z większych wysokości.

Power-banki

Niezbędne podczas wyjazdów. Power-bank to zapasowa bateria dla smartfona. Pozwala kilka razy naładować do pełna rozładowaną baterię. Po jednorazowym naładowaniu w gniazdku do pełna nadal może posłużyć jako zapasowa bateria kilkukrotnego użytku. Przydaje się na przykład podczas wakacyjnych wyjazdów pod namiot gdy jesteśmy pewni, że nie będziemy mieli dostępu do prądu z gniazdka.

Karty pamięci

Przydatne dla wszystkich użytkowników, którzy interesują się fotografią. Telefony są wyposażone w coraz to lepsze aparaty fotograficzne, które robią doskonałe jakościowo zdjęcia. Zdjęcia te niestety zajmują dość dużo miejsca w pamięci, dlatego niezbędne jest zastosowanie dodatkowej karty pamięci.

Słuchawki Bluetooth

Słuchawki takie są bardzo przydatne głównie dla osób często podróżujących samochodem i korzystających z telefonu komórkowego. Zawodowi kierowcy i kurierzy często korzystają z rozwiązań tego typu. Pozwalają na prowadzenie rozmów bez użycia rąk co jest bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa.

Głośniki przenośne

Przydatne podczas imprez plenerowych, ognisk itd. Bezprzewodowe głośniki przenośne znakomicie się wtedy sprawdzają. Droższe produkty mają znakomitą jakość dźwięku, są głośne i długo działają na jednym ładowaniu baterii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here