Smartfony z dużym ekranem

Smartfony z dużym ekranem są przeznaczone m.in. dla osób ceniących sobie wysoki poziom komfortu podczas przeglądania różnorodnych treści. Kto jeszcze może skorzystać na ich posiadaniu? Jakie zapewniają zalety swoim użytkownikom?

Dlaczego warto wybrać telefon z dużym wyświetlaczem?

Smartfony z dużym wyświetlaczem gwarantują większą przestrzeń roboczą i lepszą widoczność wyświetlanego contentu. To idealne rozwiązanie dla:

  • oglądających filmy i seriale – przenośne kino na wyciągnięcie ręki (przydatne np. podczas długich podróży służbowych lub szkolnych);
  • czytających e-booki – tekst staje się odrobinę łatwiejszy do szybkiego przyswajania;
  • grających w gry mobilne – poszczególne szczegóły mogą stać się przystępniejsze do zauważenia (może mieć to ogromne znaczenie np. podczas rozgrywek rankingowych).

Innymi słowy, mogą okazać się wartościowe dla wszystkich tych, którzy telefonu używają nie tylko do dzwonienia i pisania wiadomości tekstowych.

Kto prawdopodobnie doceni telefony z dużym wyświetlaczem?

Smartfony z dużym ekranem mogą zostać szczególnie docenione przez:

  • profesjonalistów i biznesmenów, dla których telefon jest narzędziem pracy, pozwalając na efektywniejsze zarządzanie zadaniami i lepszą organizację;
  • miłośników multimediów, którzy cenią sobie jakość obrazu i dźwięku podczas oglądania filmów lub grania;
  • osoby starsze oraz użytkowników zmagających się z problemami wzrokowymi (ze względu na możliwość zastosowania większych czcionek).

Nie oznacza to jednak, że na ich obecności nie skorzystają inni. Nie należysz do wspomnianych grup, a zastanawiasz się nad zakupem smartfonu z dużym ekranem? Swoją decyzję uwarunkuj więc własnymi potrzebami i oczekiwaniami, a nawet… personalnymi zachciankami.

Duży telefon Samsung – Samsung Galaxy S24 Ultra i Samsung Galaxy Z Fold5

Za dwa smartfony z dużymi ekranami od Samsung można uznać Samsung Galaxy S24 Ultra i Samsung Galaxy Z Fold5 – są zaprojektowane i stworzone tak, aby odpowiadać na potrzeby nawet tych bardziej wymagających użytkowników.

Pierwszy z nich, Samsung Galaxy S24 Ultra, cechuje się ekranem o przekątnej 6,8 cala*.

Jeszcze większy jest monitor zainstalowany w Samsung Galaxy Z Fold5 – jego przekątna po rozłożeniu wynosi aż 7,6 cala** (więc przypomina wówczas niektóre małe tablety).

Przekonaj się samemu, że wybierając smartfon z dużym ekranem, inwestujesz przede wszystkim w funkcjonalność urządzenia, które będziesz prawdopodobnie wykorzystywać każdego dnia.

 

Tekst został przygotowany w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

*Mierząc po przekątnej, rozmiar ekranu Galaxy S24 Ultra wynosi 6,8 cala w pełnym prostokącie i 6,8 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i otwór na aparat.

**Mierzony po przekątnej, rozmiar głównego ekranu Galaxy Z Fold5 wynosi 7,6 cala w pełnym prostokącie i 7,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów; rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here