Jak w ciekawy sposób wyróżnić swój telefon?

Oryginalny pokrowiec to jeden z najprostszych sposobów na odróżnienie swojego telefonu od tysięcy innych urządzeń tego samego typu. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu niepowtarzalnego efektu, zaprojektuj etui od zera. Wbrew pozorom nie jest to szczególnie trudne i nie kosztuje dużych pieniędzy. Na rynku działają firmy, które świadczą takie usługi. Wystarczy określić model telefonu, dla którego chcesz przygotować indywidualny pokrowiec i wybrać zdjęcie, które ozdobi jego powierzchnię.

Etui z gotowca

Najprostszym sposobem na zaprojektowanie etui, które będzie wyróżniało się na tle jednokolorowych, typowych pokrowców na telefon, jest wybór kolorowej grafiki, która pokryje całą jego powierzchnię. Firmy specjalizujące się w produkcji takich etui zwykle dysponują własnym katalogiem grafik różnych kategorii. Wystarczy wybrać interesujący nas zakres tematyczny i z listu kilkudziesięciu, a niekiedy nawet kilkuset różnych grafik, wskazać tę, która najbardziej przypadła nam do gustu. Taką grafikę można często dodatkowo obracać, przycinać lub wskazywać miejsce jej położenia na pokrowcu telefonu. Czasami pokrowiec można ozdobić kilkoma różnymi grafikami, umieszczając je w różnych punktach etui. Dzięki nowoczesnym narzędziom to naprawdę wyjątkowo proste. Jeśli jednak zależy Ci na stworzeniu bardziej unikalnego pokrowca na telefon, zaprojektuj etui z własnego zdjęcia.

Fotografia jako grafika na pokrowiec

Nowoczesne techniki poligraficzne zapewniają możliwość naniesienia na powierzchnię sylikonowego etui dowolnego rodzaju grafiki w formacie cyfrowym. Zatem, zamiast gotowego obrazu, etui możesz ozdobić samodzielnie wykonanym zdjęciem lub nawet kilkoma zdjęciami. Jeśli interesuje Cię możliwość zaprojektowania etui ze zdjęcia, wystarczy wykonać fotografię smartfonem i wgrać ją do systemu tworzenia etui. Większość firm oferujących usługę samodzielnego projektowania pokrowców zapewnia taką możliwość. Następnie wybrane zdjęcie wystarczy odpowiednio przyciąć lub obrócić, a system samodzielnie je wyskaluje, dostosowując do rozmiaru wybranego modelu pokrowca.

Stwórz oryginalną obudowę do telefonu i zaprojektuj etui samodzielnie, z wykorzystaniem własnoręcznie wykonanej fotografii lub gotowej grafiki wybranej z kolekcji obrazów przygotowanych przez firmę oferującą usługę projektowania pokrowców. Dzięki temu Twój telefon stanie się bardziej unikalny i w możliwie największym stopniu dostosujesz go do własnych upodobań. Etui możesz ozdobić fotografiami bliskich osób, zdjęciem z wakacji lub dowolnie inną fotografią, do której masz sentyment.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here