Generacje telefonów Jobsa

Telefon komórkowy iPhone jest urządzeniem mobilnym firmy Apple, który jest znany w każdym mieście świata. Powstał stosunkowo niedawno, ponieważ pierwsza generacja iPhone 2G została zaprezentowana przez Steve’a Jobsa w 2007 roku.

Osoba Jobsa jest ikoną do tej pory, Słynny założyciel amerykańskiej firmy był niezwykle charyzmatyczną, wymagającą postacią, która wzbudzała ogromnie dużo kontrowersji. Posiadał też ogromny instynkt biznesowy, dzięki czemu do 2013 co rok prezentowano nowe modele telefonów podbijających świat. Serwis sprzętu Apple w Warszawie do tej pory odwiedzają użytkownicy takich modeli jak iPhone 3G, 3GS, 4, 4S, 5, czy 5S lub 5C. Oczywiście naprawa iPhone nie należy do najprostszych, jednak jest możliwa w porównaniu do innych odpowiedników z rynku chińskiego. Przykładem mogą być telefony firmy Xiaomi. Są świetne, jednak ich budowa uniemożliwia szybką i pewną naprawę lub wymianę części. Na szczęście serwis iPhone Warszawa – macintosz.com to miejsce, gdzie pracują profesjonaliści mający doświadczenie w naprawianiu sprzętu Amerykanów.

Czy telefony są warte swojej ceny?

IPhone 5C w plastikowej obudowie siedem lat temu na pewno nie był, ale dzisiaj jest dobrym wyborem. Ceny za elektronikę nieco spadły z powodu konkurencji, a solidna jakość została. Zresztą użytkownicy mają do wyboru mnóstwo modeli, które spełniają wszystkie wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Przykładem mogą być zaprezentowane w następnych latach na konferencjach iPhone’y o różnych rozmiarach. Następne generacje telefonów dają jeszcze większe możliwości w wykorzystaniu i umożliwiają robienie lepszych zdjęć.

Nowoczesne trzy generacje iPhone’a, czyli 6 i 6+, 6S i 6S+, 7 i 7+ zrobiły ogromne wrażenie na osobach zajmujących się tematyką telefonów komórkowych. Dzięki jeszcze lepszym rozwiązaniom technologicznym oraz polepszonej specyfikacji stały się wzorem, do którego do tej pory dążą konstruktorzy i projektanci z innych firm. Oczywiście każdy może mieć inne zdanie na ten temat, ale każdy zna iPhone’a.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here