War Thunder

War Thunder jest to jedna z najlepszych gier do ściągnięcia w systemie Free to Play. Została ona stworzona przez firmę Gaijin Entertainment z Rosji. Gra na dzień dzisiejszy jest dość nowa, gdyż w 2012 roku oficjalnie została zamknięta wersją beta, a rok później była już otwarta dla wszystkich graczy. Tego typu gry do ściągnięcia są dostępne na stronach z grami MMO, gdzie można grać też za darmo, a nawet pobrać grę bezpośrednio na dysk.

Jak na grę Free to Play, War Thunder zmiażdżył konkurencję pod względem grafiki, gdyż ustawiono ją na bardzo wysokim poziomie, a w dodatku posiada ona wyśmienitą optymalizację, dzięki czemu gracze mogą zagrać w nią na ciut gorszym sprzęcie. Trzeba jednak wspomnieć, że gra została wydana także na platformę PlayStation 4, a nawet na system operacyjny Mac OS X, co nawet w dzisiejszych czasach jest nie zawsze spotykane.

Sama gra z początku oferowała tylko bitwy powietrzne samolotami z okresu drugiej wojny światowej, lecz z czasem zostały wprowadzone bitwy naziemne czołgami także z tego okresu oraz planowane jest wprowadzenie bitew morskich. Gra ta może pochwalić się wręcz idealnym odwzorowaniem maszyn z tamtego okresu. Każdy szczegół maszyn został dopięty na ostatni guzik, a każdy samolot czy też czołg ma bardzo wysoką jakość tekstury, przez co wyglądają one nieziemsko. W grze spotkamy także takie frakcje jak Anglia, Niemcy, ZSRR, Japonię, a nawet USA.

Warto też podkreślić, że podczas gry naziemnej jako mały dodatek został wprowadzony system powietrzny, co dało świetne połączenie, gdyż podczas bitwy możemy przesiąść się do historycznego samolotu i prowadzić ostrzał z nieba. Oczywiście gra ta posiada bardzo łatwy system sterowania.

Gra jak na grę Free to Play posiada niewielkie błędy, które można producentom wybaczyć, gdyż jest to gra zdecydowanie zbyt świeża z silnikiem graficznym, który zawstydza niejedną grę – i to nie tylko z gatunku FTP. War Thunder to gra, w której można świetnie się bawić bez wydawania gotówki. Warto też wspomnieć, że gra obsługuje google wirtualnej rzeczywistości, które obecnie nie są zbyt popularne, ale z czasem każdy z nas będzie je miał, a w takiej grze jak War Thunder będą one świetnie działać.

War Thunder jest jedną z najlepszych gier do ściągnięcia na obecną chwilę, a co najważniejsze także w systemie Free To Play, dzięki czemu każdy gracz gra legalnie i dobrze się przy tym bawi. Obecnie gra jest dopracowywana pod każdym względem oraz dodawane są do niej nowe samoloty i czołgi, przez co nigdy nie odczujemy znudzenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here