TeamViewer 14 - lider technologii dostępu zdalnego

W wielu firmach modne staje się ostatnio oferowanie pracownikom możliwości pracy zdalnej, czy to z domu, czy też z wyjazdów służbowych. Jednak nastręcza to pewne trudności: nie zawsze możliwe jest zabranie ze sobą komputera firmowego, a dodatkowym problemem może być uzyskanie bezpiecznego dostępu do danych na serwerach. Dlatego też warto skorzystać z dedykowanego oprogramowania, jakim jest TeamViever 14. Program ten oferowany jest przez sklep Vebo i znajduje się pod linkiem https://www.vebo.pl/team-viewer.

Funkcjonalność i zdalny dostęp

TeamViewer 14 to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych przez instytucje, firmy czy też prywatne osoby pragnące mieć dostęp do danych, serwerów oraz dokumentów z każdego miejsca świecie. Każde urządzenie znajdujące się w zasięgu sieci 3G lub szybszej może stać się ekranem, na którym będziemy pracować. Tablet, laptop, a nawet smartfon wystarczy, by uzyskać dostęp zdalny do interesujących nas w danej chwili zawartości. Nie jest to jednak jedyna funkcja, z której mogą korzystać użytkownicy tego oprogramowania.

Dzięki programowi TeamViewer 14 możliwa jest zdalna praca w zespole, nawet jeżeli jego członkowie znajdują się w różnych rejonach świata i posługują się innymi językami. Program obsługiwany może być w ponad 30 najpopularniejszych językach, więc praca w międzynarodowym teamie nie stanowi żadnego problemu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom w bardzo łatwy sposób można zorganizować profesjonalną telekonferencję. A współpracujący z użyciem platformy użytkownicy mogą pozostawać w stałym kontakcie dzięki czatom oraz innym kanałom tekstowej komunikacji.

Połączenie bez ryzyka

Dostęp zdalny może być bardzo przydatnym narzędziem, jednak bez odpowiedniego zabezpieczenia przed atakami oraz ingerencją osób trzecich, jest zbyt niebezpieczny, by się na niego decydować. Omawiane oprogramowanie gwarantuje swoim użytkownikom nie tylko wysoki poziom ochrony przed szkodliwymi programami, ale także profesjonalną pomoc techniczną w razie nieprzewidzianych sytuacji. Dodatkowym sposobem zabezpieczenia danych jest możliwość wykonania kopii zapasowych i przywrócenia ich w razie zaistnienia takiej potrzeby, np. awarii sprzętu.

TeamViewer 14 to intuicyjny, łatwy w obsłudze program, który pozwala na wydajną i bezpieczną pracę każdemu członkowi zespołu, bez względu na to, na jakim urządzeniu i w jakim systemie operacyjnym pracuje. Wszystkie dane są dostępne a interfejs dostosowany do w danej chwili obsługiwanej platformy. Korzyści z tego płynące przekładają się na bezproblemową i skutecznie wykonywaną pracę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here