Ekran projekcyjny elektryczny do zabudowy w suficie – dyskretne rozwiązania do każdego pomieszczenia

0
1175

Ekran projekcyjny elektryczny, przeznaczony do zabudowy w suficie to innowacyjne i ciekawe rozwiązanie w zakresie urządzenie kina domowego. Daje możliwość utworzenia strefy biznesowej i do relaksu w eleganckim biurze i w prywatnym domu.

Jakie zalety posiada dyskretny ekran projekcyjny elektryczny do zabudowy w suficie w każdym pomieszczeniu?

Ekran wpisuje się w nowoczesny design i planowanie aranżacji przestrzeni w eleganckich wnętrzach. Tym samym wkomponowuje się we współczesną ornamentykę pomieszczeń. To także dyskretne rozwiązanie w domu, w kwestii tworzenia kina domowego.

Zdarza się, że wystrój wnętrza nie pasuje do stylu ekranu. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest ekran zabudowany w suficie, który nie jest widoczny na pierwszy rzut oka. Co istotne, można w nim ukryć także projektor.

W sytuacji, kiedy nie korzystamy z nich, ekran i projektor są praktycznie niewidoczne. To ciekawe rozwiązanie i niewątpliwa zaleta w zakresie designu. Taki produkt można znaleźć w dobrych sklepach, takich jak sklep http://ekranownia.pl/ekrany-do-zabudowy/.

Jakie elementy posiada innowacyjny ekran?

Ekran posiada specjalnie zaprojektowaną kasetkę, co pozwala na zainstalowanie jej bezpośrednio w przestrzeni nad sufitem. Dzięki temu w momencie, gdy nie korzystamy z ekranu, nie jest on praktycznie widoczny. Jedynym elementem, który świadczy o nim, jest niewielka, dyskretnie umieszczona, płaska powierzchnia zlokalizowana pod sufitem, która zakrywa otwór, przez który wysuwa się ekran. Po jego zwinięciu szczelina zamyka się poprzez dolną listwę, która obciąża tkaniną projekcyjną lub poprzez specjalną klapę w sposób samoczynny. Drugie z tych rozwiązań w sposób dodatkowy chroni mechanizm i tkaninę projekcyjną przed zabrudzeniem i kurzem. Wpływa to na jej higienę, trwałość i długość zastosowania. Ponadto ekran do zabudowy w suficie posiada w standardzie elektryczny napęd oraz naścienny przełącznik do ich rozwijania.

Ekran projekcyjny elektryczny do zabudowy w suficie stanowi niezwykle innowacyjne i dyskretne rozwiązanie, dające możliwość korzystania z niego wówczas, kiedy jest potrzebny. W innym czasie nie zajmuje miejsca i jest efektywnie ukryty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here