Pianka PE

Jesteś właścicielem firmy transportowej lub prowadzisz warsztat samochodowy? Pianka polietylenowa jest rozwiązaniem dla Twojego biznesu. Zabezpiecza przedmioty i narzędzia, z których najczęściej korzystają pracownicy. Protective Foam Solutions wykonuje spersonalizowane tablice cieni, wkłady do walizek oraz wkłady piankowe i dostosuje je do prowadzonej działalności firmy. Dowiedz się więcej na temat tego materiału i poznaj korzyści wynikające z jej posiadania. 

Pianka polietylenowa – co to takiego?

Pianka PE jest materiałem, który wyróżnia się miękkością i elastycznością. Powstaje w procesie polimeryzacji etylenu. Tworzywo to ma wiele właściwości, które stosuje się w wielu branżach. Firmy transportowe wykorzystują ją przy zabezpieczaniu przedmiotów do przewozu. Chroni ona towar przed zawilgoceniem, uszkodzeniami wywołanymi wstrząsami i drganiem, zarysowaniami i obiciami oraz zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu. Pianka polietylenowa ma całkowitą odporność na ścieranie, zachowuje swoją trwałość i używana jest jako alternatywa dla styropianu. 

Tablica cieni na zamówienie 

Tablica cieni jest wizualną metodą przechowywania różnego rodzaju narzędzi, które używane są na co dzień przez pracowników warsztatu lub zakładu produkcyjnego. W Protective Foam Solutions jest ona tworzona na zamówienie, a jej wypełnienie zawiera właśnie pianka polietylenowa. Gwarantuje to uporządkowane miejsce pracy. Specjalne wycięte otwory w piance odpowiadają kształtem poszczególnych przedmiotów znajdujących się w miejscu pracy. Brak jakiegokolwiek narzędzia od razu jest zauważalny, co pozwala na stałą kontrolę stanu przedmiotów, a tablica cieni dodatkowo jest częścią stanowiska ergonomicznego. To korzyść w optymalizacji czasu pracy i jej przebiegu. 

Wkłady piankowe i opakowania ochronne z pianki PE

Wypełnienia piankowe stosowane są również w walizkach jako opakowania ochronne. Uszkodzenie przedmiotu w transporcie jest dość często spotykane. Dlatego warto zainwestować w wypełnienie walizki, w której przewozimy cenne przedmioty lub sprzęt elektroniczny. Dzięki temu zminimalizujemy ewentualne uszkodzenia i straty finansowe z zakupu nowego urządzenia. 

Nowoczesna pianka polietylenowa stanowi doskonałą ochronę, zapobiega obiciom oraz odporna jest na drgania i wstrząsy. Pianki dostępne są w różnych grubościach – 5 mm, 10 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm oraz 50 mm. oraz w różnych wariantach kolorystycznych. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here