ITH umożliwia większy wybór kolokacji dla firm w Polsce

ITH, w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2023 roku, sukcesywnie rozbudowuje swoją ofertę usług kolokacyjnych, otwierając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Te nowe obiekty doskonale uzupełniają istniejące lokalizacje w Warszawie przy Al. Jerozolimskich, Bytomiu i Krakowie. Wysokiej jakości infrastruktura światłowodowa ITH zapewnia niezawodne połączenia między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Naszym celem jest dostarczenie przedsiębiorstwom szerokiej gamy opcji kolokacji, aby mogły dostosować swoją infrastrukturę sieciową do swoich wymagań. Nasze usługi są elastyczne i pozwalamy na korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — telekomunikacja dla przedsiębiorstw na najwyższym poziomie

Zaawansowane usługi telekomunikacyjne takie jak Internet, kolokacja, wirtualna centrala telefonia i hosting domeny są specjalnością ITH, którego sieć obejmuje całą Polskę. Firma, mająca swoje korzenie w Krakowie, ekspanduje swoją działalność na terenie miast takich jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń oraz Warszawa.

Firma została założona przez Niko Bałazy oraz Jakuba Jedynaka, którzy dzięki swojemu doświadczeniu oraz sukcesom w branży telekomunikacyjnej postanowili stworzyć przedsiębiorstwo o elastycznych i przejrzystych zasadach współpracy. Swoją ofertę wzbogacili również o platformę hostingową Kru.pl.

Zaangażowanie inwestorów, takich jak krakowski fundusz B Capital ASI i znany warszawski przedsiębiorca, pozwoliło ITH na realizację dwóch rund finansowania. W rezultacie firma może szybko się rozwijać, poszerzać swoją ofertę oraz zasięg usług. Co ciekawe, wszyscy klienci, którzy korzystali z usług ITH podczas okresu testowego, zdecydowali się na przedłużenie umowy, co stanowi znakomite świadectwo jakości świadczonych usług.

ITH — IT, które wspiera Twój sukces

Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla, że: ITH jest jednym z nielicznych dostawców usług IT na rynku biznesowym, którzy cechują się pełną elastycznością i skupiają się na dostosowywaniu się do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów oraz nieustannym doskonaleniu swojej oferty.

Firma ITH, działająca na terenie całej Polski, współpracuje z ponad 10 000 klientami, wśród których można wymienić firmy takie jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu instalacji sieciowych oraz dostarczaniu usług Internetowych dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku oraz centra handlowe ATUT na terenie Polski.

Dzięki innowacyjnemu projektowi ITH Ready firma ma na celu podłączanie biurowców w całej Polsce do sieci ITH Net, co pozwala najemcom, właścicielom oraz zarządcą budynków cieszyć się z:

 • Ujednolicenia i uporządkowania infrastruktury budynkowej.
 • Szybkiego wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatnego korzystania z łącza podstawowego i awaryjnego.

ITH oferuje swoim klientom szeroką gamę usług IT, w tym:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting.
 • Projektowanie i wdrażanie instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych oparte na abonamencie.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak zauważa, że: ITH kładzie nacisk na holistyczne podejście do obsługi IT swoich klientów, wspierając ich wewnętrzne zespoły IT, zamiast rywalizować z nimi. Firma wyróżnia się na rynku dzięki elastyczności i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami. Usługi oferowane przez ITH są łatwo dostosowywane do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Główne biura ITH mieszczą się w Warszawie i Krakowie, a w planach długoterminowych firma przewiduje otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here