Etui na kluczyk samochodowy

0
1192

Postęp technologiczny sprawił, że producenci wymyślają coraz to nowsze technologie zabezpieczające kluczyki samochodowe. Szczególnie popularne w ostatnich latach jest etui na kluczyk samochodowy.

Coraz częściej pojazdy posiadają dostęp bezkluczykowy, a to oznacza, że wystarczy mieć kluczyk w kieszeni, żeby odpalić auto. Jednak jest to również niebezpieczeństwo, ponieważ stwarza świetną okazję dla złodziei, którzy polują na samochody. Dlatego właśnie świetnym pomysłem jest etui silikonowe na kluczyk, które jest antykradzieżowe. Umożliwia ono zabezpieczenie pilota w taki sposób, że niepowołane osoby nie będą mogły skopiować sygnału.

Pokrowiec na kluczyk dodatkowo chroni przed zarysowaniami oraz zniszczeniami. W sytuacji kiedy kluczyk nam upadnie na ziemię nie musimy się martwić, że coś mu się stanie, ponieważ etui potrafi go świetnie zabezpieczyć. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że w takim etui możemy umieć kartę płatniczą lub kartę kredytową. Ludzie zaczęli coraz częściej myśleć o ochronie kluczyków, ale także pilotów do bram wjazdowych oraz garaży. Wszystkie urządzenia, które emitują sygnały są potencjalnie zagrożone i dlatego dobrze jest się postarać o właściwą ochronę. Dlatego też świetną nowinką technologiczną jest pudełko antykradzieżowe, które umożliwia przechowywanie wszystkich kluczyków w jednym miejscu. Etui antykradzieżowe wykorzystuje w działaniu klatkę Faradaya, która skutecznie zabezpiecza przed kopiowaniem sygnałów.

Pudełko antykradzieżowe wykorzystuje tę samą technologię. Etui na kluczyk przyda się głównie osobom, którzy chcą chronić tylko kluczyk samochodowy, ale jeżeli posiadamy więcej urządzeń, które chcemy zabezpieczyć to dobrym pomysłem będzie pudełko antykradzieżowe. Jest ono wystarczająco pojemne, żeby zmieścić więcej rzeczy. Jeżeli zależy ci na ochronie swojego samochodu to powinieneś koniecznie zainwestować pieniądze w takie etui, ponieważ może cię to uchronić przed tragedią. Najlepszym pomysłem jest jednak zakup etui oraz pudełka antykradzieżowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here