Drukarka epson

Drukarki firmy Epson to urządzenia, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze – wystarczy dobrać odpowiedni model dopasowany do swoich potrzeb. Każda drukarka Epson jest tak skonstruowana, aby jej użytkowanie było przede wszystkim ekonomiczne. W związku z tym nasze urządzenia posiadają zintegrowany pojemnik na atrament, który ma wyjątkowo dużą pojemność – umożliwia to wysokonakładowe drukowanie oraz zmniejsza częstotliwość wymiany tuszów. Co za tym idzie, koszty drukowania również są możliwie obniżone. Co więcej, drukarki Epson to bezproblemowa konfiguracja, a także niezawodna praca urządzeń i doskonała jakość wydruków. Przy minimalnym zużyciu tuszu można drukować zdjęcia oraz kolorowe obrazy i dokumenty nie tylko w zakładzie fotograficznym czy biurze, ale także w swoim własnym domu.

Drukarka epson

Drukarka epsonDla przykładu, jednym z bardziej popularnych modeli drukarek firmy Epson jest drukarka L310. Jest to urządzenie, które sprawdzi się doskonale w domu oraz w niedużym biurze. Zapewnia ono najwyższą jakość wydruków oraz wyjątkowo niski koszt drukowania. Dzięki prostej konfiguracji można przeprowadzić ją bardzo szybko, co zapewnia błyskawiczne przygotowanie do pracy. W związku z tym, użytkowanie sprzętu, jakim jest drukarka Epson L310 to maksymalna produktywność oraz minimalny czas przestoju.

Inne modele

Innym przykładem jest drukarka Epson WorkForce M105 – jednofunkcyjna, monochromatyczna drukarka, która posiada wbudowany system zasilania w jednokolorowy atrament oraz kartę Wi-Fi. Najlepiej sprawdzi się w kameralnych biurach, ponieważ jej działanie jest bezproblemowe. Drukarka jest objęta dwunastomiesięczną gwarancją, w związku z tym można liczyć na pomoc serwisu. W zestawie razem z drukarką znajdują się dwie butelki zawierające atrament firmy Epson najwyższej klasy. Wydajność standardowej butelki to 6000 wydrukowanych stron. Co więcej, atrament, który jest oferowany to oryginalny produkt gwarantujący odporność wydruków na działanie wody, a także światła. Dzięki temu, iż jest to atrament szybkoschnący, powstawanie wszelkich smug również jest ograniczone do minimum.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here